26.09.2017

Lakiery hybrydowe SilcareLakiery hybrydowe firmy Silcare są bardzo popularne ze względu na swoją bardzo niską cenę. Jednak czy warto się na nie zdecydować? Czy nadają się dla początkujących? Odpowiedzi znajdziecie w dalszej części postu.Robiąc zamówienie na stronie Silcare, zdecydowałam się zamówić 3 kolory - miętowy, żółty i nude w beżowych odcieniach. Jeśli chodzi o pigmentację, jest średnio... aby uzyskać pełne krycie, należy nałożyć przynajmniej 3, a przy miętowym kolorze nawet 4 warstwy. Poza tym, lakiery rozkładają się nierównomiernie, powstają smugi i po prostu trudno uzyskać nimi dobry efekt. 

Duży minus za opakowanie, wygląda bardzo tandetnie, jest nieszczelne i mimo dokładnego zamknięcia, produkt wydostaje się z buteleczki. Szkoda, że nie ma oznaczenia koloru, jaki znajduje się w środku, utrudnia to pracę i trzeba otwierać każdy lakier, aby znaleźć odpowiedni odcień. 

Robiąc manicure lakierami Silcare zawsze używam bazy witaminowej z Semilac i topu również z tej samej firmy, dlatego jeśli chodzi o trwałość to nie mogę narzekać, bo znaczący wpływ na to ma właśnie ta baza i top. 

Wydaje mi się, że nie warto inwestować w lakiery tej firmy, bynajmniej seria Color It wcale nie jest warta nawet tych kilku złotych. Czytałam opinie o serii Color It Premium, która jest nieco droższa (na oficjalnej stronie 11,99 zł), ale ponoć dużo lepsza od tej testowanej przeze mnie. Uważam, że zaczynając przygodę z manicure hybrydowym, nie warto rozglądać się za tanimi lakierami, ponieważ praca z nimi jest dużo trudniejsza i łatwo można się zrazić do robienia paznokci. 
Jeśli chodzi o firmę Silcare, ma ona wiele ciekawych i wartych polecenia produktów, ale niestety na tej serii się zawiodłam. Niemniej jednak, dam im jeszcze drugą szansę i zamówię sobie lakiery ze wspomnianej wcześniej przeze mnie serii :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 kosmetycznie.com.pl , Blogger