Makijaż, Pielęgnacja

Imprezowy must have – co się przyda w torebce?

by Paulina-
imprezowy-must-have-co-sie-przyda-w_9
Sezon imprezowy zbliża się wielkimi krokami… przed nami Andrzejki, Sylwester, studniówki i inne zabawy karnawałowe. Wyjście na imprezę kojarzy się z ograniczonym miejscem w torebce. Co w takim razie warto wziąć ze sobą na większe wyjście?

Podstawą jest spakowanie kilka sztuk patyczków kosmetycznych i wacików oraz mini opakowania nawilżanych chusteczek. Nigdy nie wiadomo, co może się przydarzyć – rozmazany tusz, chęć poprawienia szminki, czy nawet zwykłe pobrudzenie rąk.

Lusterko jest również ważnym elementem, dzięki niemu możemy szybko zobaczyć co jest nie tak w naszej fryzurze czy makijażu, a także łatwo dokonamy poprawki.

Pilnik do paznokci to najszybszy ratunek w przypadku uszczerbionego czy złamanego paznokcia, wystarczy kilka sekund i paznokieć nie będzie zahaczał o włosy, ani o rajstopy, w których łatwo o „oczko”

Jeśli korzystacie ze sztucznych rzęs, w torebce nie powinno zabraknąć kleju. Nigdy nie wiadomo, czy rzęsy nie będą potrzebowały poprawek w ciągu zabawy. Jeśli zdecydujemy się na odklejenie ich całkowicie, makijaż może już nie wyglądać tak ładnie… rozmazane cienie czy kreska wykonana eyelinerem nie będą prezentować się estetycznie, dlatego zawsze warto być przygotowanym.

Zapach to często pierwsza rzecz, na którą zwraca się uwagę u drugiej osoby. Warto zabrać ze sobą miniaturkę ulubionych perfum – to zawsze dodaje pewności siebie. Z każdego wydarzenia możemy wynieść wiele wspomnień, a dzięki pięknemu zapachowi, który nam w tej chwili towarzyszył z radością będziemy do nich wracać

Imprezy wiążą się z dużą ilością zdjęć, na których na pewno każda z nas chce wyglądać nienagannie. Z pomocą przyjdzie puder, najlepiej wybrać taki w kompakcie – unikniemy niechcianego bałaganu, który mógłby się pojawić w przypadku sypkich pudrów. Co jakiś czas warto dokonać poprawek i  „przypudrować nosek”, jednak należy to kontrolować, aby nie skończyło się na zważonym, zepsutym makijażu.

Pomadka to chyba podstawa i nie wyobrażam sobie pójść na imprezę, bez zabrania szminki, którą użyłam do makijażu. Po posiłku, czy po prostu po kilku godzinach, warto poprawić usta, aby makijaż przez cały wieczór wyglądał perfekcyjnie. Rozmazana pomadka naprawdę może zepsuć nasz wygląd, a oglądanie zdjęć z takiego wydarzenia, z pewnością nie byłoby przyjemne

Miejsce w torebce powoli się kończy, dlatego myślę, że wymienione wyżej rzeczy w zupełności wystarczą i pozwolą na zabawę bez zmartwień – pamiętajcie, najlepiej być przygotowanym na wszystko, wtedy nie potrzebujemy zaprzątać sobie głowy niepotrzebnymi sprawami Mam nadzieję, że post pomógł Wam w przygotowaniach i życzę dobrej zabawy!

 

%d bloggers like this: