Pielęgnacja

Tonik Różany Evree

by Paulina-
tonik-rozany-evree-2
Różane kosmetyki to moje ostatnie odkrycie. Miłość do nich zapoczątkował tonik z Evree, o którym dziś Wam trochę opowiem Przeglądając Instagram, wiele razy natchnęłam się na jego recenzje. Korzystając z przeceny w Naturze, udało mi się dorwać ostatnią sztukę!

Opakowanie i sposób aplikacji to z pewnością duża zaleta. Dzięki zastosowaniu atomizera, oszczędzamy kosmetyk, ponieważ nie musimy używać wacików, w które wsiąka płyn. Atomizer dozuje odpowiednią ilość kosmetyku, więc nic nie musimy wycierać ani wcierać.

Największą przyjemność podczas używania toniku sprawia jego piękny, różany zapach – chociaż wiem, że ma też swoich przeciwników. Niestety (a dla niektórych na szczęście ;)) zapach szybko się ulatnia i nie utrzymuje się na twarzy.

Produkt w składzie zawiera wodę różaną, która przywraca naturalne ph i redukuje zaczerwienienia. Kwas hialuronowy odpowiada za nawilżenie i wygładzenie, a alantoina ujędrnia skórę i delikatnie ją napina.

Producent proponuje używać kosmetyku po wykonaniu makijażu, aby go utrwalić. Nie jestem pewna, czy kosmetyk wpływa na trwałość makijażu. Osobiście, uwielbiam używać go przed, w trakcie lub po makijażu, aby odświeżyć skórę i pozbyć się nadmiernej pudrowości – w tej roli sprawdza się świetnie.

Podczas używania toniku, stan mojej skóry znacząco się poprawił – jest mięciutka i nawilżona. Już od dawna szukałam kosmetyku, którym mogłabym psiknąć sobie twarz, gdy czuję, że makijaż jest za ciężki. Miałam podobne kosmetyki, ale zamiast nawilżać, dodawały kolejną, ciężką warstwę. W razie potrzeby, w każdym momencie mogę szybko popsikać sobie twarz i nie bawić się w odkręcanie, szukanie wacików i przemywanie. Takie wymagające przygotowania kosmetyki używam wieczorem, a w ciągu dnia potrzebuję szybkiego odświeżenia.

Tonik Evree delikatnie niweluje zaczerwienienia, które powstają po użyciu peelingu, maseczek i ogólnie takie „chwilowe” – zdecydowanie przyspiesza ich zanikanie. Trwałe przebarwienia, które już od dawna macie na skórze, niestety nie zostaną usunięte.

Bardzo polubiłam się z tym produktem. Odpowiada mi jego zapach, konsystencja i działanie. Moja cera nie jest wymagająca i u mnie tonik sprawdza się bardzo dobrze. Z pewnością na stałe zagości w mojej toaletce

%d bloggers like this: