Pielęgnacja

Adidas AdiPower

by Paulina-
adidas-adipower-2
Bardzo często biorę udział w różnych testach i konkursach. Niedawno zgłosiłam się do kampanii Adidas od TRND i udało mi się wygrać zestaw dezodorantów AdiPower.

Kosmetyki przyszły zapakowane w kartonowe pudełko, były dobrze zabezpieczone i wszystko przyszło nieuszkodzone. W środku znalazłam ulotki informacyjne i dwa dezodoranty – damski i męski.

Wersja męska była testowana przez mojego chłopaka, więc przekazuję Wam jego opinię Dezodorant ma bardzo intensywny, ale przyjemny zapach, który utrzymuje się przez cały dzień. Może kolidować z niektórymi perfumami, więc nie każdemu przypadnie do gustu. Dezodorant zapewnia ochronę przez cały dzień przy niewielkim wysiłku fizycznym. Po aktywności, warto dla komfortu użyć go ponownie, chociaż podczas ćwiczeń sprawuje się naprawdę dobrze. Opakowanie jest wygodne, atomizer działa bez zarzutu i uwalnia odpowiednią ilość kosmetyku.

Jeśli chodzi o moją wersję, również sprawdziła mi się bardzo dobrze. Dezodorant użyty rano, zapewnia ochronę przez cały dzień. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona W ciągu dnia, nie muszę się zastanawiać, czy powinnam użyć go ponownie, bo mam pewność, że działa aż do wieczora. Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić, to zapach – wolę ten z serii AdiPure, ale to już moje osobiste preferencje.

Producent zakłada ochronę aż do 72 godzin, jednak nie sprawdzaliśmy trwałości dezodorantów przez tak długi czas.

Seria AdiPower jest przeznaczona dla osób, które mają do czynienia z dużym wysiłkiem fizycznym. Dezodorant chroni dłużej od innych testowanych przez nas, ale na pewno nie zastąpi odświeżającego prysznica

Mój partner jest bardzo zadowolony z dezodorantu i z pewnością będzie po niego sięgał. Ja uwielbiam testować nowości kosmetyczne i często zmieniam produkty, ale myślę, że ten zagości u mnie na stałe.

 

%d bloggers like this: