Makijaż

Baza rozświetlająca L’oreal

by Paulina-
baza-rozswietlajaca-lorea
Ostatnio zgłosiłam się do testowania kosmetyków Loreal na Wizażu i udało mi się dostać! Bardzo się cieszę i z chęcią wypróbowałam nowości. Dziś przychodzę do Was z recenzją bazy Infallible Luminizing Primer. 

Pierwsze, na co zwróciłam uwagę to niesamowite opakowanie! Srebrne z holograficznymi elementami naprawdę robi wrażenie. W środku znajduje się 20 ml produktu, zamknięte w zgrabnym opakowaniu z pompką i dodatkową zakrętką, która chroni przez wylaniem. Baza ma perłowy, różowo-srebrny kolor i bardzo wodnistą konsystencję. Ma delikatnie wyczuwalny zapach, kojarzy się z bazami silikonowymi.

Producent zapewnia rozświetlenie, przedłużenie trwałości podkładu oraz zmniejszenie widoczności porów. Po użyciu skóra powinna być gładka i aksamitna.

Po nałożeniu na twarz, cera jest bardzo rozświetlona, dlatego trzeba uważać żeby nie nałożyć zbyt dużo produktu, bo łatwo przesadzić z błyskiem Skóra jest wygładzona i odpowiednio przygotowana do nałożenia podkładu. Baza nie pozostawia lepkiej warstwy. Do pokrycia całej twarzy wystarczy niewielka ilość, więc kosmetyk jest naprawdę wydajny. Nie ma problemu z nakładaniem makijażu, primer dobrze dogaduje się z moimi podkładami i nic się nie waży. Baza faktycznie wnika w pory i dobrze redukuje ich widoczność.


Zrobiłam test na dwóch połowach twarzy – jedną z nich pokryłam bazą, drugą nie. Różnica jest zauważalna Część z bazą jest widocznie bardziej rozświetlona i wygładzona. Pory są praktycznie niewidoczne. Po drugiej stronie cera już tak nie błyszczy, w okolicach nosa widać rozszerzone pory i skóra nie jest tak gładka. Jeśli chodzi o przedłużenie trwałości, obie strony utrzymują się tak samo. Dużo bardziej podoba mi się strona z bazą Podkład jest ładniej wtopiony w cerę, kontur wygląda lepiej – tak gładko.

Produkt od Loreal może mieć też inne zastosowanie, niż tradycyjna baza pod makijaż Piękny kolor i rozświetlający efekt idealnie sprawdzi się jako płynny rozświetlacz. Zapewnia połysk przez cały dzień i dobrze komponuje się z podkładem. W zależności od tego, ile nałożycie możecie uzyskać dzienny lub wieczorowy efekt – intensywność da się budować

Moja skóra jest normalna, miejscami przesuszona, więc nie przeszkadza mi tak duży błysk. Myślę, że posiadaczki tłustych cer, skłonne do przetłuszczenia, nie będą zadowolone z efektu.

Lubię rozświetlone makijaże, dlatego jestem bardzo zadowolona z możliwości przetestowania tej bazy Chętnie po nią sięgam, jednak ze względu na wysoką cenę (ok. 50 zł), nie wiem, czy kupię ją ponownie. Pocieszam się faktem, że naprawdę będzie ciężko zużyć całość, więc to opakowanie posłuży mi przez dłuższy czas

%d bloggers like this: