Makijaż

Mystik Warsaw Fiber Lashes Extension

by Paulina-
mystik-warsaw-fiber-lashes-extension-2
Która z nas nie marzy o gęstych i długich rzęsach? Niedawno w moje ręce wpadł bardzo ciekawy produkt, który obiecuje spełnienie tych marzeń Jesteście ciekawe czy znalazłam kosmetyk idealny? Zapraszam do czytania dalej.W paczce od Kontigo znalazłam dwa produkty z firmy Mystik Warsaw: wydlużający tusz do rzęs Longevity oraz Fiber Lashes Extension, czyli gwiazda dzisiejszego wpisu Nie jest to żaden płynny produkt ani innego rodzaju płynny produkt do rzęs. W środku znajduje się mnóstwo małych włosków, które aplikujemy za pomocą szczoteczki.

Pewnie jesteście ciekawe, jak wygląda cały proces… Rozpoczynamy od użycia tuszu, jeszcze przed wyschnięciem pierwszej warstwy, nakładamy Fiber Lashes Extension i pokrywamy rzęsy drugą warstwą. Z pewnością jest to trochę dłuższy proces niż tradycyjne malowanie rzęs i wymaga użycia dwóch produktów, ale dla samego efektu warto!

Rzęsy są maksymalnie wydłużone i pogrubione, nie sklejają się, są naprawdę bardzo ładnie rozdzielone.

Tusz ma silikonową szczoteczkę, która pozwala na precyzyjne pokrycie rzęs. Dużą zaletą produktu jest to, że nie jest mokry, na szczoteczkę nabiera się mało produktu i przy pierwszej aplikacji myślałam, że będzie zbyt suchy, ale jego formuła jest wystarczająca, aby włoski się przykleiły. Podejrzewam, że gdyby tusz był bardziej mokry, to po użyciu Fiber Lashes Extension, rzęsy byłyby po prostu bardzo sklejone i nieestetyczne.

Jedna sprawa, która jest lekko irytująca, ale nieunikniona to osypywanie się włosków podczas aplikacji, dlatego lepiej malować rzęsy przed nałożeniem podkładu. W ciągu dnia, jeśli nie dotykam rzęs, nie zauważyłam, żeby włoski się osypywały. Jeśli wolicie tusze odporne na pocieranie, ten produkt nie do końca może Wam się sprawdzić.

Jeśli spodobał Wam się efekt, który udało mi się uzyskać, zajrzyjcie na stronę Kontigo. Może tak jak ja, będziecie cieszyć się długimi i gęstymi rzęsami

%d bloggers like this: