04.04.2018

Ingrid Baza Rozświetlająco - Wygładzająca


Bazy od Ingrid są mi dobrze znane. Używałam już kilka wersji, a niedawno dostałam bazę wygładzająco-rozświetlającą Jeśli jesteście ciekawe, jak się u mnie sprawdziła, zapraszam do czytania dalej :)


Opakowanie jest bardzo wygodne - szklana, przezroczysta buteleczka z pompką. W prosty sposób możemy zobaczyć, ile produktu zostało w środku. Baza ma jasnoróżowy, perłowy kolor z drobinkami. Ma typowy, silikonowy zapach.


Kosmetyk przeznaczony jest do zmęczonej cery, pozbawionej blasku. Według producenta, ma rozświetlić i odżywić skórę. Dodatkowo, optycznie zmniejszyć widoczność zmarszczek i niwelować drobne niedoskonałości. Skóra powinna być nawilżona, wygładzona i jędrna. A jak jest w praktyce? :)

Po rozprowadzeniu, drobinki pozostają na skórze, ale po nałożeniu podkładu już ich nie widać. Skóra jest gładka i faktycznie odczuwam nawilżenie i napięcie skóry. Widoczność rozszerzonych porów jest wyraźnie zmniejszona. Jeśli chodzi o niwelowanie niedoskonałości - tego nie zauważyłam, ale szczerze mówiąc, nawet nie spodziewałam się takiego działania :)


Aby dokładnie przetestować bazę, nałożyłam ją na jedną połówkę twarzy. Podkład nakładał się dobrze po obu stronach. Obawiałam się, że silikonowa baza może powodować ślizganie się podkładu i średnio z nim współgrać, ale na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Część twarzy pokryta bazą mniej się klei po nałożeniu podkładu. Jeśli chodzi o rozświetlenie, nie jest ono tak spektakularne jak w przypadku bazy, o której pisałam wcześniej (tutaj), ale osoby, które wolą delikatny połysk, na pewno będą zadowolone. Co do trwałości, faktycznie strona z bazą utrzymała się dużo lepiej. Kontur pozostał w nienaruszonym stanie, podkład delikatnie się starł.


Ten kosmetyk idealnie sprawdzi się osobom początkującym, ale też takim, które wolą delikatne makijaże - jest tani, wydajny, o dużej pojemności i jego działanie jest bardzo dobre, jak na bazę przeznaczoną do codziennego makijażu.

Bazę otrzymałam w ramach testu od drogerii internetowej www.horex.pl. Możecie kupić ją tutaj :)

1 komentarz:

Copyright © 2016 kosmetycznie.com.pl , Blogger