Makijaż

MUR Ultra Bronze Palette All About Bronze – recenzja i swatche

by Paulina-
mur-ultra-bronze-palette-all-abou
Przeglądając stronę pewnej drogerii internetowej w poszukiwaniu bronzera, zainteresowałam się właśnie tą, od Makeup Revolution. Palety, to super rozwiązanie dla każdego, kto chce zaoszczędzić trochę miejsca w toaletce, a jednocześnie taka forma kosmetyku zapewnia nam porządek i wpływa na lepszą organizację kosmetyków. Cena paletki nie była wysoka, wynosiła 30 zł, co w przeliczeniu, daje nam ok. 4 zł za jeden bronzer. Chyba nie jest źle?

Paleta zapakowana jest w kartonowe opakowanie, na spodzie którego znajdziemy informacje dotyczące kolorów kosmetyków. Opakowanie jest schludne, eleganckie, ale nie zapewnia większej trwałości dla produktu, który znajduje się wewnątrz.

Paleta wykonana jest z czarnego, solidnego plastiku. Dodatkowo zawiera dobre, szczelne zamknięcie, co jest dużym plusem, ponieważ mamy pewność, że kosmetyk nie otworzy się w „niefortunny” sposób, a pudry, które się w nim zajmują, nie uszkodzą się i nie pokruszą. Całość wygląda bardzo elegancko i klasycznie, prezentuje się jak produkt droższej marki.

Kolory powinny pasować każdemu. Znajdziemy tu odcienie matowe, rozświetlające, jaśniejsze i ciemniejsze… Możemy wszystko idealnie dopasować, a także mieszać kolory między sobą i dostosować do indywidualnych preferencji. Jak dla mnie jedynym minusem jest brak koloru, który mógłby posłużyć do konturowania twarzy; producent bardziej skupił się na odcieniach do ocieplania buzi.

Pigmentacja jest naprawdę dobra i niewielka ilość na pędzlu wystarczy, aby na twarzy można było zobaczyć efekt. Pudry nie tworzą plam, przyjemnie się rozcierają i tworzą spójny makijaż. A dlaczego spójny? Paletkę można wykorzystać na wiele sposobów – według jej oczywistego zastosowania oraz jako cienie do powiek. Makijaż wtedy wygląda naprawdę dobrze, wszystko idealnie się ze sobą łączy i wygląda perfekcyjnie.

Jeśli chodzi o trwałość, jest ona naprawdę świetna. Od aplikacji, do zmycia kosmetyk znajduje się na twarzy. Z czasem traci na intensywności, jednak nadal widać, że coś na policzkach jest

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i wykorzystuję go codziennie podczas makijażu. Myślę, że w tej cenie, nie znalazłabym lepszych bronzerów.

%d bloggers like this: