Makijaż

Sensique 112 Coffee&Toffee – recenzja i swatche

by Paulina-
sensique-paletka-cieni-112-coffee
Sensique w swojej ofercie ma bogaty wybór paletek składających się z 4 cieni, wszystkie z nich są w naturalnych, stonowanych, codziennych kolorkach – od beży i róże, po brązy. Cena jest naprawdę dobra, bo to jedynie 9,99zł, a w Naturze często możemy spotkać przeceny na tę markę. Jesteście zainteresowane tym produktem? Zapraszam do czytania dalej

Jeśli chodzi o jakość wykonania, jest ona średnia. Opakowanie składa się ze średniej jakości plastiku, podatnego na zarysowania i ścieranie napisów. Jak widać na zdjęciu – cienie nie wyglądają zbyt estetycznie, luki między opakowaniem a cieniem z pewnością wpływają negatywnie na wygląd całości. Wbrew pozorom, nie są to wymienne wkłady, chociaż na takie wyglądają.

Paletka 112 składa się z jasnego, podstawowego, beżowego koloru, różowego oraz dwóch brązów – jeden z nich idealny w załamanie powieki, drugi zawiera lekkie drobinki, można go użyć do przyciemnienia kącika.

Pigmentacja cieni jak za tę cenę jest bardzo dobra, cienie mają nasycone kolory – zarówno nakładane palcem jak i pędzlem. Nasycenie koloru można stopniować, nakładając kilka warstw.

Robiąc makijaż tą paletką, jako bazy używam płynny kamuflaż z Catrice, taki zestaw zapewnia mi idealny makijaż oczu, w nienagannym stanie aż do wieczora. 

Jak dla mnie, paletka swoim rozmiarem jest idealna do torebki – oczywiście brakuje w niej lusterka, na co zawsze zwracam uwagę, ale za tę cenę można jej to wybaczyć. Idealna dla początkujących osób, z pewnością poradzicie sobie z jej użyciem i nie zrobicie krzywdy na oku
Dla zwolenników neutralnych kolorów, idealnych do codziennych makijaży, szczerze polecam całą serię paletek Sensique – świetny stosunek ceny do jakości.

A może macie już którąś z tych paletek? Dajcie znać w komentarzach!

%d bloggers like this: