Makijaż

Wibo Million Dollar Lips 4 – test i recenzja

by Paulina-
wibo-million-dollar-lips-4-test-i
Dzisiaj przychodzę do Was z testem kultowej pomadki Wibo Million Dollar Lips w kolorze nr 4. Jest to piękna, czerwona, bardzo intensywna pomadka. Jej cena to tylko 11 zł i jest dostępna w każdym Rossmannie. Jak się sprawdziła przekonacie się w dalszej części posta.

Pomadka znajduje się w tradycyjnym, plastikowym opakowaniu o bardzo dobrej jakości. Dużym plusem jest to, że kolor zakrętki odpowiada kolorowi pomadki, dzięki temu nie trzeba otwierać opakowania, aby przekonać się co to za kolor.

Aplikator jest tradycyjny, taki, jak w większości matowych pomadek. Jest bardzo zgrabny, dzięki czemu można wyrysować sobie kształt ust bez wyjeżdżania za linię. Na aplikator nabiera się wystarczająca ilość produktu, aby pokryć nią całe usta.

Formuła pomadki jest bardzo przyjemna, konsystencja delikatnie musowa. Bardzo dobra pigmentacja, na ustach nie zostają smugi – nakłada się równomiernie. Minusem jest to, że trzeba pamiętać, aby zmyć szminkę z zębów po aplikacji, bo bardzo lubi tam osiadać. Zauważyłam też, że szminka lubi się „rozlewać” lekko na skórę, dlatego myślę, że przyda się do niej konturówka, która pomogłaby w trzymaniu pomadki na miejscu.
 

Tak prezentuje się pomadka na ustach – jak widzicie, „rozlała” się na skórę, o czym wspomniałam wcześniej. Jednak nie zwracajmy na to uwagi i przejdźmy do podsumowania, gdzie postanowiłam przekonać się, czy założenia producenta się sprawdzą.

Producent obiecuje trwałość pomadki przez 4 godziny. Na usta nałożyłam ją o godzinie 12, a zdjęcia pokazują jak wyglądała ok. 16-17. W międzyczasie zjadłam obiad i piłam. Pomadka niestety odbija się na szklance, a to nie wygląda estetycznie. Myślę, że jak za cenę 11 zł to nie jest źle. Kolor na ustach nadal jest, chociaż nie wygląda już za dobrze. Jak dla mnie, jest to świetna pomadka, którą trzeba mieć w pogotowiu w torebce i poprawiać co 2 godzinki. Dużym plusem jest to, że możemy ją upolować na promocji w Rossmannie -49%, a wtedy już na pewno można jej wybaczyć wszystkie minusy.

%d bloggers like this: