Pielęgnacja

Nivea 1 Minute Urban Detox Mask

by Paulina-
nivea-1-minute-urban-detox-mask

Mam sentyment do kosmetyków Nivea, dlatego zawsze z radością próbuję nowości. Seria Urban Detox ma za zadanie chronić twarz przed niekorzystnym wpływem smogu i innych zanieczyszczeń, więc jak najbardziej pasuje do „miejskiego życia” Jednominutowa, głęboko oczyszczająca, rozgrzewająca maseczka z ekstraktem z magnolii brzmi ciekawie, więc nie mogłam doczekać się pierwszego użycia.

Maska ma żelową konsystencję i przyjemny, kwiatowy zapach, który unosi się podczas aplikacji i jest dość intensywnie wyczuwalny. Opakowanie jest bardzo wygodne – poręczna tubka z porządnym zamknięciem na zatrzask. W środku znajduje się 75 ml, więc całkiem sporo

Zazwyczaj nakładam ją pod prysznicem. Wsmarowuję w skórę dość grubą warstwę, co w kontakcie z wodą aktywuje efekt rozgrzewania. Pozostawiam ją na minutę wedle zaleceń producenta.

Po zmyciu maski, skóra jest zaczerwieniona, co pewnie wynika z jej właściwości rozgrzewających. Czuję delikatne ściągnięcie, pory są zmniejszone, a skóra wyraźnie oczyszczona. Teraz wystarczy nałożyć treściwy, mocno nawilżający krem, a skóra wchłonie go w ciągu chwili

Jeśli nie lubicie poświęcać dużo czasu na pielęgnację i trzymanie maski przez 15 minut to dla Was zbyt długo, jak najbardziej polecam Wam tę maskę Przyjemna aplikacja, dobre działanie i atrakcyjna cena to cechy, które sprawiają, że z pewnością kupię ją ponownie.

%d bloggers like this: