Pielęgnacja

Ivy Hot Eyes Steam – rozgrzewająca maseczka na oczy

by Paulina-
ivy-hot-eyes-steam-rozgrzewajaca-maseczka-na-oczy

Kilkunastogodzinna jazda samochodem nie sprzyja wypoczynkowi, dlatego po powrocie do domu marzyłam tylko o chwili relaksu i regeneracji skóry. Ratunkiem dla moich zmęczonych oczu, wydawała się maseczka rozgrzewająca od IVY GmbH, która od niedawna czekała na przetestowanie :) 

Zadaniem maski jest poprawienie krążenia krwi wokół oczu, zmniejszenie cieni i opuchlizny, regeneracja i oczywiście wyeliminowanie oznak zmęczenia. Producent obiecuje, że taki efekt osiągniemy już po 10 minutach – brzmi świetnie! Samo działanie tego produktu jest naprawdę ciekawe. Po otwarciu, maska reaguje z tlenem i zaczyna się stopniowo rozgrzewać. 

Bardzo podoba mi się zastosowanie nakładek na uszy, które utrzymują maskę na miejscu, więc nie ma mowy o przesuwaniu się i spadaniu z twarzy.

Na stronie producenta przeczytałam, że maska osiąga około 40 stopni. Nie jest to ekstremalnie wysoka temperatura, więc bez obaw Czuć delikatne ciepło, więc spokojnie można używać jej latem. Aby zintensyfikować efekt rozgrzewania delikatnie przyciskam maskę do twarzy. Po chwili czuć, że skóra zaczyna się „pocić”, a sam proces jest bardzo przyjemny i odprężający.

Po użyciu widać znaczącą różnicę! Spojrzenie jest rozświetlone i ożywione, a skóra wokół oczu jest wygładzona i ujednolicona. Twarz natychmiast staje się bardziej promienna. Zmęczenie faktycznie jest zredukowane Powiem szczerze, że sceptycznie podchodziłam do tego produktu, ale to naprawdę działa. Skóra przy policzkach jest delikatnie zaczerwieniona, ale po chwili wszystko wraca do normy. Jak dla mnie HIT! Najlepszy produkty dla opuchniętych, zmęczonych oczu. Z pewnością zagości u mnie na stałe i będę po niego sięgać, gdy skóra wokół oczu będzie w gorszej kondycji

%d bloggers like this: